Mo Homestay

Park Tao Dan jest w tylko 1 km, a Katedra Notre-Dame w Paryżu jest około 20 min pieszo od hotelu Mo Homestay Ho Chi Minh.

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, a także telewizję satelitarną. Goście z pewnością docenią oddzielną toaletę i prysznic, które są dostępne w łazienkach.

Restauracja Bun Cha 145 jest blisko tego hotelu, w odległości 550 metrów.

Położony w odległości mniej niż 5 min spacerem od Catholic Church Huyen Sy ten hotel jest w bliskiej odległości od miejsc zakupów, takich jak Centrum handlowe Takashimaya Vietnam. Ogród zoologiczny i botaniczny w Ho Chi Minh znajduje się 2 km od hotelu. Bui Vien leży niedaleko od Mo Homestay w Ho Chi Minhie. Przystanek autobusowy Truong Bui Thi Xuan znajduje tylko 5 min piechotą od tego obiektu noclegowego.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Mo Homestay Ho Chi Minh
Saigon Cozy Hotel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Saigon Cozy Hotel

8.0
Bardzo dobry 759 opinii
24 m od nieruchomości
USD 26 USD 23
za noc
Paradiso
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Paradiso

8.0
Bardzo dobry 32 opinie
25 m od nieruchomości
USD 23 USD 21
za noc
S79 Residences Bui Vien
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

S79 Residences Bui Vien

10
Wyjątkowy 5 opinii
92 m od nieruchomości
USD 31 USD 28
za noc

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:00 do 23:00
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🕌
      Jakie są najpopularniejsze atrakcje turystyczne w pobliżu hotelu Mo Homestay?
      Atrakcje, którym warto poświęcić czas to, między innymi, Ogród zoologiczny i botaniczny w Ho Chi Minh oraz Katedra Notre-Dame w Paryżu, położone odpowiednio w 2 km i około 20 min pieszo od hotelu Mo Homestay.
    • Jakie wyposażenie pokoi oferuje hotel Mo Homestay?
      Każdy pokój w hotelu Mo Homestay oferuje takie media jak telewizja satelitarna.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Mo Homestay Ho Chi Minh

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij